FANDOM


Wiki

Logo witryny

Budowle.wikia.com, Budowle i Wieżowce, budowlopedia - serwis o wieżowcach i konstrukcjach (tylko wieże i maszty) uruchomiony 16 grudnia 2008 roku.

Serwis został stworzony dla opisywania zagadnień powiązanych z wieżowcami, niektórymi konstrukcjami oraz architekturą i ilustrowania ich dużą ilością zdjęć. Strona jest przeznaczona do opisywania: wysokościowców, wieżowców, wież oraz masztów i ewentualnie niektórych zagadnień związanych z architekturą. Dopuszczalne jest tworzenie artykułów opisujące miasta, państwa oraz miejsce (osiedla, ulice) na których znajdują się konstrukcje lub są w jakichś sposób z nimi powiązane. Jeżeli nie wiesz, czy twój artykuł nadaje się do tej encyklopedii, napisz na stronie dyskusji administratora.

W serwisie Budowle i Wieżowce znajduje się 205 haseł i 907 grafik. Grafiki w tym serwisie pochodzą z Wikipedii, Wikimedii Commons, serwisu Flickr lub zostały wgrane do niniejszego serwisu przez ich autorów. Grafiki umieszczone są na licencjach GNU lub Creative Commons Attribution ShareAlike.

Pierwszym artykułem na tej wikii jest Grudzień.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.